720p i 60 FPS czy 1080p i 30 FPS? W Fire Emblem Warriors będziecie mogli sobie wybrać

6

Wśród graczy są tacy osobnicy, którzy wolą grać w mniejszej liczbie klatek sekundę, ale w lepszej rozdzielczości, a także tacy, którzy preferują więcej FPS-ów, bo mogą zaakceptować mniejszą liczbę pikseli na ekranie. Są też pecetowcy, którzy nie muszą godzić się na kompromisy, ale oni nie zagrają w Fire Emblem Warriors, którego twórcy pozwolą nam zdecydować o tym samemu: więcej FPS-ów, ale brzydziej, czy mniej klatek na sekundę, a ładniej.

W wywiadzie dla magazynu Nintendo Dream dyrektor gry Hiroya Usuda zdradził, że podczas gry w trybie zdokowanym gracze będą mogli wybrać pomiędzy dwoma zestawami opcji: 30 FPS i 1080p lub 60 FPS i 720p. Wybór będzie dotyczył tylko switchowej wersji tytułu – trudno spodziewać się, by pozycja działała na New 3DS-ie w 60 klatkach na sekundę. Na przykład podobne pod względem rozgrywki Hyrule Warriors Legends osiągało na tej konsoli 30 klatek na sekundę. Czy w trybie przenośnym gra również zadziała w 60 klatkach na sekundę i 720p? Tego nie wiemy.

Dodatkowo z rozmowy dowiedzieliśmy się, że podczas zabawy możliwa będzie zmiana poziomu trudności z Klasycznego na Każualowy, co wskrzesi wszystkie poległe postacie. Nie będzie można jednak ponownie zmienić poziomu trudności na Klasyczny.

PODZIEL SIĘ
Elan

6 komentarzy

  1. bandi (305 komentarzy) w dniu:

    W Hyrule Warriors Legends był wybór ;) Tzn na New 3DS gra działała w 3D a na zwykłych w 2D więc kto wie – może usuną 3D niezależnie od 3DSa i dadzą wybór fps :D wszak New 3DS jest mocniejszy

  2. bandi (305 komentarzy) w dniu:

    @Jakusashi no to nieźle. Ja miałem kupić ale po ograniu wersji na Wii U z której byłem zadowolony i sięgnięciu po demo na New #DS stwierdziłem, że jednak odpuszcze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!