3 x Box – gadżety Nintendo na 3 urodzinach Górnośląskich StreetPassów

0

Szykujcie się na coś ekstra podczas 3 urodzin Górnośląskich StreetPassów. „Mega loteria”! Każdy ma szanse wylosować gadżety Nintendo i nie tylko, które ufundował sklep „Power Play”. Mało tego, upominki zostaną posegregowane na trzy tematyczne boxy:

Zelda Box
Mario Box
Crazy Box

Ten ostatni kryje w sobie same niespodzianki. Jak zdobyć gadżet? To proste! Wpadasz na urodziny*, podajesz swój nick albo imię, czekasz na rozpoczęcie loterii, po wylosowaniu i wywołaniu twojego nicku, podchodzisz do organizatora, wybierasz jeden z trzech boxów, który cię interesuje, a następnie losujesz numerek przypisany do gadżetu, który znajduje się w wybranym boxie, i nagroda jest twoja. Mamy co rozdawać, także widzimy się na urodzinach! Wstęp wolny.

ATRAKCJE:
– Turniej Pokemon „Welcome to Alola”
– Turniej Mario Kart 7
– Smaczny poczęstunek
– Demo gry „Zniw & Zid Chronicles: Zniw Adventure”
– Mega loteria: Zelda box, Mario box, Crazy box

Szczegóły w newsach:
http://www.mynintendo.pl/3-urodziny-gornoslaskich-streetpassow-szczegoly-imprezy/
http://www.mynintendo.pl/3-urodziny-gornoslaskich-streetpassow-nowe-szczegoly/

Fanpage: https://www.facebook.com/gornoslaskiesp/
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/842004195938147/

Sklep PowerPlay: https://www.facebook.com/SklepPowerplay/?fref=ts

23 kwietnia, 16:00, Katowicka „Cybermachina” Św. Jana 10 (używamy windy). Blisko PKS i PKP.

*osoby niepełnoletnie muszą posiadać na terenie lokalu pełnoletniego opiekuna. Organizator Górnośląskich StreetPassow oraz właściciele lokalu, jak i pracownicy, mają prawo sprawdzić wiarygodność wiekową danej osoby.

PODZIEL SIĘ

Określenie gracz pasuje do mnie idealnie. Spędzam nad tym większość czasu, ale uważam to za swoją pasję. Nintendo jest ze mną od czasów gdy w domu pojawiła się konsola Wii. Tak oto sympatia do Big N trwa do dziś. W grach potrafię lamić, ale "co nie zabije, to wzmocni". Jestem założycielem mojej dumy i radości - Górnośląskich StreetPassów. Prowadzę też bloga "Szpadlem i gamepadem", gdzie dziele się moim punktem widzenia oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Poza graniem, trochę fotografuje, lubię koty, mam królika i jestem fanem The Sims :D

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!