3 urodziny Górnośląskich StreetPassów – szczegóły imprezy

0

Tak jest – obchodzimy 3 urodziny powstania grupy! :D

Już 23 kwietnia, widzimy się o 16:00 w Katowickiej „Cybermachinie” na ulicy: Św. Jana 10 (używamy windy). Świętujemy trzy latka!

Główną atrakcją będzie – tradycyjnie już – turniej Pokemon w tematyce Alola: „Welcome to Alola”. Szczegóły pojedynków znajdują się poniżej. Zacznij trenować już dziś.

Oczywiście turnieju w Mario Kart 7 nie zabraknie! Zawodnicy powalczą o miano najlepszego gracza w MK7 (a przy okazji zniszczą kilka przyjaźni :D ).

Szczegóły wkrótce.

Nasi przyjaciele: Łukasz Mikołajczyk i Karolina Twardosz, zaprezentują kolejne postępy prac nad klasyczną grą przygodową z gatunku point & click: „Zid & Zniw Chronicles: Zniw Adventure„. Podczas prezentacji, będzie możliwość zagrania w demo tej gry.

Przewidziane gadżety Nintendo (szczegóły na miejscu).

Wszystkie informacje na naszym fanpage`u oraz w wydarzeniu (kliknij w słowa oznaczone innym kolorem).

Przyjdź z 3DSem, bez 3DSa – jak chcesz – i świętuj z nami 3 urodziny powstania grupy! Na barze będą czekać dobre drinki.

 „WELCOME TO ALOLA”

W turnieju będzie można użyć pokemonów znajdujących się w alolańskim pokedexie z wyjątkiem:
Cosmog
Cosmoem
Solgaleo
Lunala
Necrozma
Magearna

Pokemony z Island Scan nie należą do alolańskiego pokedexa, więc ich również nie będzie można użyć. Pokemony posiadające dwie różne formy muszą występować w formie dostępnej w regionie Alola. Ponadto, do teamu można zabrać ze sobą maksymalnie dwa pokemony „legendarne” niezależnie czy będzie to któryś Tapu, czy ultra beast.

Dwa lub więcej Pokemonów nie może mieć tego samego przedmiotu, do tego wszystkie Pokemony muszą być złapane, wyklute lub otrzymane przez event w Aloli.

Zabronione jest używanie ruchu Recycle w połączeniu z Leppa Berry (żeby jakiś cwaniak nie ciągnął walki w nieskończoność).
Nie używamy ruchu OHKO, Double Team oraz Minimize.
Pokemony powyżej 50 poziomu są dozwolone, ale ich poziom zostanie automatycznie zmniejszony do równego 50.

Sądzimy, żę 10 minut na pełną walkę oraz 45 sekund na ruch w zupełności wystarczy.

Dla ułatwienia wpasowania się w zasady prosimy konieczne o pobranie ich przed przyjściem na spotkanie:
FestivalPlaza->Battle->Download Rules (w kazdym razie ostatnia opcja)->łączymy się z netem i pobieramy „2017 World Championships Rules”.

Dokładnie rozpisane zasady znajdziecie na https://3ds.pokemon-gl.com/dl-regulation/6001

W razie pytań: komentuj ten post, pisz wiadomości na fanpge, a my na pewno odpowiemy.

PODZIEL SIĘ

Określenie gracz pasuje do mnie idealnie. Spędzam nad tym większość czasu, ale uważam to za swoją pasję. Nintendo jest ze mną od czasów gdy w domu pojawiła się konsola Wii. Tak oto sympatia do Big N trwa do dziś. W grach potrafię lamić, ale "co nie zabije, to wzmocni". Jestem założycielem mojej dumy i radości - Górnośląskich StreetPassów. Prowadzę też bloga "Szpadlem i gamepadem", gdzie dziele się moim punktem widzenia oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Poza graniem, trochę fotografuje, lubię koty, mam królika i jestem fanem The Sims :D

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!