13 stycznia Nintendo Treehouse pokaże dużo rozgrywki z gier na Switcha

0

treehouse

Już za nieco ponad tydzień, w piątek 13 stycznia o godzinie 5:00 czasu polskiego, w Tokio rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku dla Nintendo — event poświęcony Switchowi, połączony z zaanonsowaniem gier, które pojawią się na konsoli w najbliższym czasie. Trudno jednak spodziewać się, by podczas transmisji pokazano wiele gameplayu z zapowiedzianych pozycji. W końcu nie temu służą tego typu pokazy.

Ale, ale — nic straconego. Tego samego dnia swój własny program nada Treehouse, dywizja amerykańskiego oddziału Nintendo zajmująca się głównie lokalizacją gier na tamtejszy rynek. Intencją Domku na Drzewie będzie pokazanie w akcji gier, które zostaną ujawnione na prezentacji wspomnianej w akapicie wyżej. Transmisja tego prawdopodobnie kilkugodzinnego livestreamu rozpocznie się o godzinie 15:30 czasu polskiego. Będzie można obejrzeć ją na kanale youtubowym i Twitchu Nintendo.

13 stycznia będziemy mieć więc dwa wydarzenia, na które będzie warto rzucić okiem. Podczas obu transmisji zapraszamy na naszego Discorda — będziemy emocjonować się / wyrażać obojętność (niepotrzebne skreślić) wobec tego, co pokaże Nintendo.

PODZIEL SIĘ
Elan

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!